Rahulolevad kliendid

Loe lähemalt, mida räägivad esindajad Eesti edukatest ettevõtetest koostöö kohta Arco Transpordiga:

Maarja Uussaar, Movek Grupp OÜ

Oleme olnud Arco Transpordi kliendiks alates 2014. aastast. Soovitan nende teenuseid kindlasti ka teistele.

Slogan “Big enough to handle it, small enough to care” sobib Arco Transpordile hästi. Kuna Arco Transport on Eestimaine ettevõte, pakub ta personaalsemat lähenemist. On tore, et nad ka Eesti sportlasi toetavad.

Toomas Kiil, Kemimet International OÜ

Arco Transport on üks meie transpordipartneritest viimasel viiel aastal. Kui teod varjutavad loosungi, siis on see ju suurepärane. Eestimaise firmaga on osad asjad ilmselt lihtsamalt aetavad. Oleme info liikumisega väga rahul.

Jürgen Rettenberger, Blockhaus4You OÜ

Me töötame Arco Transport AS-ga juba neli aastat ning nad on alati olnud 100% täpsed ja usaldusväärsed. Rohkem rahul ei saakski olla! 

Airi Parts, Bauhof Group AS

Kasutame Arco Transpordi teenuseid juba mitmeid aastaid ja oleme koostööga väga rahul.

Eelisteks on  hea hinnaklass, kokkulepetest kinni pidamine ja paindlikkus.

Arco Transpordi töötajad on väga abivalmis ja kompetentsed, neil jätkub tahtmist kliendi probleemi olemusse süveneda ja välja pakkuda lahendus – ehk siis piisavalt väike et hoolida – nii see on.

Kui tellin veo Euroopast ja soovin kauba kohe laiali vedada üheteistkümnesse poodi, siis Arco Transport on üks vähestest, kes selle tööga mõistlikel tingimustel toime tuleb – piisavalt suur et hakkama saada – nii see on.

Mariann Pitka, Fere OÜ

Arco Transport on Fere väärtuslik partner olnud aastast 2009, julgeme kindlalt ettevõtet soovitada.

„Big enough to handle it, small enough to care“ iseloomustab hästi Arco Transpordi olemust – nad saavad alati oma ülesannetega hästi hakkama, peavad lubadustest kinni ning suhtlemine on professionaalne, meeldiv, vastutulelik.

Info liikumisega oleme väga rahul. Hinnapäringutele vastatakse nobedalt ning pakkumised on enam kui konkurentsivõimelised.

Peame väga suureks lisaväärtuseks seda, et Arco Transport on Eestimaine ettevõte ja toetab Eesti sportlasi.

Arco Transport on meie jaoks end igati tõestanud – usaldame rahuliku südamega oma veod Arco vilunud ja kompetentse meeskonna kätte.

Katrin Skitin, Valmos OÜ

Arco Transpordiga on toimib meil hetkel aktiivne koostöö. Kui varem tellisime üksikuid vedusid Arco Transpordist, siis nüüd viimase poole aasta jooksul oleme üha rohkem ja rohkem koostööd tegema hakanud. Soovitaksime kindlasti ka teistele ettevõttele ja oleme seda ka juba teinud :)

Oleme väga rahul nii pakutava teenuse kui ka teenindusega. Kõige olulisem meie ettevõtte jaoks on kiire reageering nii tellimuste esitamisele kui ka hinnapäringutele ja seda ka Arco Transport suudab meile pakkuda. Samuti on meie jaoks oluline Arco Transpordi paindlikkus nii hinna kui ka tarnetingimuste osas.

Kindlasti plaanime jätkata koostööd ka edaspidi!

Mati Reede, AS Ebeta

Oleme koostööd teinud juba üle kümne aasta ja soovitan julgelt ka teistele. Slogan sobib suurepäraselt. Tellimuste esitamine on lihtne, tagasiside kiire ja hinnad konkurentsivõimelised. Eesti edu seisukohalt on kindlasti oluline kasutada kohalikke ettevõtteid ja anda tööd oma riigi alamatele.

Kersti Olm, Elmaksi Hulgikaubanduse AS

Oleme kasutanud Arco Transpordi teenuseid juba aastaid ja julgen firmat kindlasti soovitada kõigile, kel vajadus rahvusvahelise transpordi järele. Hinnapäringutele saab alati kiiresti vastuse. Hind on konkurentsivõimeline ja mis peamine, klienti ei unustata peale tellimuse esitamist ära. Info kauba liikumise kohta on olemas ja kaup jõuab lubatud ajal kohale.

Probleemide tekkimisel on Arco Transpordi töötajad väga abivalmid ja huvitatud sellest, et probleem mõlemale poolele kiiresti ja võimalikult väheste kahjudega lahendatud saaks. Arco Transpordist vedu tellides Sa tunned, et SEE ONGI koostöö!